.

FF VII-AD postavy

29. srpna 2011 v 14:05 | Shizue |  FF VII
Cloud Strife
Ve filmu je mu 23 let. Je tichý, uzavřený a moc toho nenamluví. Jenova, která ztroskotala na planetě, vypustila do koloběhu buňky Sephirotha a většina lidí trpí nemocí zvané geostigma. Cloud je také nakažený. Dává si za vinu, že nezabránil smrti Aeris, ale ona si nemyslí, že by za to mohl. Také si dává za vinu smrt svého nejlepšího přítele Zacka, který ho zachránil před smrtí a obětoval se pro něj. Cloud během filmu vše pochopí, uleví se mu a už nebude sám, má přeci tolik přátel. Více se o něm dočtete zde a ještě tady.Tifa Lockhart
Ve filmu je jí 22 let. Je to flegmatická a optimistická kamarádka Clouda už od dětství. Ví o něm naprosto všechno a snaží se mu pomoci. Přestěhovala se do Midgaru, aby byla Cloudovi co nejblíž, protože se do něho zamilovala. Teď tam vlastní bar v sektoru 7, který nese název Sedmé nebe. Tifa se stará o Marlene (nevlastní dceru Barreta) a Denzela. V dětství studovala bojová umění a její pěsti jsou celkem nebezpečná záležitost. Více se o ní dočtete zde.


Yuffie Kisaragi
Je to ninja a lovkyně materií pomáhá Cloudovi a celé partě. Je to divoké a optimistické děvče. Dříve její vesnici a jejího otce porazila Shinra a ona tedy začala hledat materie, aby se Shinre pomstila. Více se o ní dočtete zde.


Vincent Valentine
Bývalý člen Turks, jehož práce byla chránit lidi, kteří pracovali na Jenova projektu. Shinra v minulosti experimentovala s jeho tělem a dala mu různé schopnosti. Vincent je rychlý a má mimořádně vyvinuté smysly. Moc toho nenamluví, ale je velmi inteligentní. Více se o něm dočtete zde.

Barret Wallace
V jedné bitvě prišel o ruku. Jeho handicap mu však v ničem nevadí, místo chybějící ruky má totiž automatickou zbraň. Jeho žena zemřela a jeho motivací žít je jeho adoptivní dcera Marlene. Za jeho tvrďáckým vzhledem a chováním se však skrývá dobré srdce. Více se o něm dočtete zde.


Cid Highwind
Ve vzduchu i na moři nenajdete lepšího pilota a většího kuřáka než je Cid. Cid je muž s velkým srdcem a velkou vírou. Jeho největším snem je cesta na konec vesmíru. Málem by se mu to podařilo, ale projekt letu do vesmíru ztroskotal. Dříve měl loď jménem Highwind. Teď si postavil novou loď, která se jmenuje Sierra. Více se o něm dočtete zde.


Aeris Gainsborough
Aeris byla jediná kdo by mohl celé planetě pomoci. Pracovala jako obyčejná prodavačka květin, byla upřímná a dobrácká. Aeris zdědila po matce Bílou materii, schopnou přivolat sílu Holy, když je to nezbytné. Když se Aeris modlila pro záchranu planety, byla zavražděna Sephirothem. Po své smrti její duch radí a pomáhá Cloudovi. To ona ho vyléčí od geostigma. Kdyby žila, bylo by jí kolem 24 let. Ve filmu se objevuje se Zackem na konci. Více se o ní dočtete zde a ještě tady.


Sephiroth
Sephiroth je elitním příslušníkem armády. Když se dozvěděl hnusnou pravdu o své minulosti, začal vše nenávidět a rozhodl se uničit lidstvo. Dlouhou dobu o něm však nikdo neslyšel. Říká se, že se kdysi ztratil v boji, ale teď se znovu objevil. Kadaj získal DNA Jenovy a reinkarnoval se v Sephirotha. Více se o něm dočtete zde a ještě tady.


Zack Fair
Zack byl vojákem 1. třídy. Byl neuvěřitelně rychlý a silný. S Cloudem se potkali, když se Cloud chtěl stát také vojákem. Stali se z nich nejlepší přátelé. Kdyby žil, tak by mu bylo kolem 25 let. Ve filmu se objevuje krátce na konci s Aeris. Více se o něm dočtete zde.


Red XIII
Je jedním z nejzáhadnějších charakterů. Ve filmu pomáhá porazit Bahamuta. Je to mutant a má trochu zvířecí inteligenci, ale moc ne. Red si dříve myslel o svém otci jenom to nejhorší, ale teprve až v Cosmo Canyonu se dozvěděl, že jeho otec bojoval za záchranu jeho země. Více se o něm dočtete zde.

Cait Sith
Ve filmu se objevuje krátce, když bojuje s ostatními proti Bahamutovi a potom na létající lodi Shera. Je to černá mluvící kočka,která obvykle sedí na svém giga mooglovi. Více se o něm dočtete zde.


Denzel
Denzel je nová postava ve světě Final Fantasy. Kdysi žil se svou rodinou v Midgaru, dříve než bylo zničeno. Teď je sirotek, jeho rodiče zemřeli při kastrofě s meteoritem. Ve filmu žije s Tifou a Cloudem a je nemocný na Geostigma.

Marlene Wallace
Marlene je nevlastní dcera Barreta, ale žije s Tifou a Cloudem, kteří se o ni starají. Spíše se o ní stará jenom Tifa :D Bydlí s ní v baru Sedmé nebe a patří mezi pár dětí, které neonemocněli Geostigmou. Pomáhá se starat o Denzela, svého nevlastního bratra, který geostigmou trpí. Chybí ji Cloud a často se na něho s dětskou nechápavostí zlobí, že jsou s Tifou na všechno samy.

Yazoo, Kadaj a Loz (zleva)
Tři bratři, kteří hledají hlavu Jenovy, aby se pomocí ní mohl vrátit Sephiroth. Všichni tři také mají stříbrné vlasy, stejně jako Sephiroth.


Jenova
Je to záhadná zlá bytost, která před mnoha stoletím putovala galaxií a hledala planety, které by mohla zničit. Poté co Jenovu, která "spala" našli lidé z Shinra, rozhodli se udělat experimenty, na které použili buňky Jenovy, aby vytvořili ultimátní SOLDIERs. Stala se cílem hledání Kadaje, Yazoo a Loze, kteří jí říkají "Mother" a ostatním, co mají její buňky "sourozenci". Jenova je klíčem k Sephirothově návratu.


Rufus Shinra
Je to velitel celé organizace Shinra. Je taky nakažený Geostigma a má u sebe hlavu Jenovy. Pracují pro něj členové Turks - Reno, Rude, Tseng a Elena.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama